KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581429
nr 1358 1429
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad, näckrosor. Olja på duk, 120x151 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:43:13
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr